Haly a priemyselné objekty

VOLAJTE   +421 907 540 875

back.jpg

Fúkaná izolácia - zateplenie stropnej konštrukcie predajných, skladových, priemyselných a poľnohospodárskych hál a objektov.

Najčastejšie  sú to priehradové prevažne oceľové alebo drevené konštrukcie. Podhľad stropu môže byť rôzny. Buď je to trapézovy plech prišrubovaný zospodu o väzníky, alebo sú to rôzne doskové materiály, lišty, kazety…

Vo väčšine prípadov takéto stropy vykazujú nedostatočné tepelnoizolačné vlastnosti. Zo skúsenosti môžem povedať ze aj keď tam je nejaká izolácia tak je v malej hrúbke a niekedy nieje ani rozložená.  Vykurovať takéto priestory nieje naozaj lacná záležitosť.

 

Zateplenie stropu? Fúkanou izoláciou

Nafúkaním vrstvy izolácie „navoľno“ do povalového priestoru dokážeme tepelné straty budovy výrazne eliminovať. Hrúbku fúkanej izolácie volíme najčastejšie podľa toho, na akú teplotu sa má zateplovaná hala vykurovať. Netreba nič merať rezať a ukladať.

Dosť často by to ani nebolo možné, lebo takéto podhľady majú malú únosnosť „nieje jedno kde stúpite“.  Pri použití fúkanej izolácie je dopravovaný materiál po hadici. Netreba nič vynášať. Výsledná nafúkaná vrstva izolácie dokonale „bezšpárovo“ vyplní zateplovanú plochu. Takto dokážeme eliminovať všetky tepelné mosty.

 

Konkrétne pre poľnohospodárke haly chcem dať do popredia, že naša fúkaná celulóza Climatizer Plus je chemicky ošetrená proti hlodavcom. Skrátka hlodavcom smrdí a nechutí im.

Zároveň je to neškodný ekologický materiál. Využite naše bohaté skúsenosti s týmto typom stavieb.

 

Neváhajte nás kontaktovať.  Ponúkame možnosť bezplatnej obhliadky a kalkulácie. Pre tento typ realizácií ponúkame výrazne veľkoobjemové zľavy.

 

Napíšte nám

Ak máte záujem o bezplatnú obhliadku, zameranie a kalkuláciu, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás budeme kontaktovať.

O nás

Naša firma je na trhu už od roku 2004. My o izoláciách nielen rozprávame, ale ich skutočne robíme! Ušetrite aj vy s tepelnou izoláciou CLIMATIZER PLUS.

Sídlo firmy

BECA IZOLÁCIE s.r.o.
Hlavná 111/91
07614 Michaľany

IČO: 52989232
DIČ: 2121211620
IČ DPH: SK2121211620

NAVIGOVAŤ

E-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mobil
+421 907 540 875

Web
www.beca.sk

Ochrana osobných údajov