Podkrovia alebo drevostavby

VOLAJTE   +421 907 540 875

back.jpg

Plánujete nové podkrovie? Drevostavbu? Alebo potrebujete zosilniť nedostatočnú tepelnú izoláciu Vašej strechy?

 

ZATEPLENIE PODKROVIA

Základný rozdiel při použití fúkanej izolácie pri zateplení podkrovia v šikmých častiach spočíva v tom, že prv musí byť vytvorená dutina až následne môžeme vytvorené dutiny do posledného detailu vyplniť fúkanou celulózovou izoláciou CLIMATIZER PLUS. To znamená že krokvy najprv musíme z interiérovej strany zaklopiť doskovým materiálom, alebo fóliou a latamy. Nafúkaním Climatizeru Plus dokážeme vytvoriť jednoliatu vrstvu izolácie s výborným tepelným odporom, ktorá dokáže vyplniť aj detaily v konštrukcii ktoré je vyplniť izoláciou v doskách alebo rohoch mnohokrát viac ako obtiažne. Šikmé časti fúkame spravidla s vyššou objemovou hmotnosťou ako vodorovné konštrukcie, aby sme predišli zosadnutiu materiálu v šikmej časti. Je veľa druhov skladieb a tvarov striech, preto je najideálnejšie, aby ste skladbu konštrukcie ktorú použijete na vašej stavbe konzultovali s nami najneskôr v štádiu keď je hotová strecha.

 

PREČO FÚKANOU IZOLÁCIOU?

 

  • Výborné tepelnoizolačné vlastnosti, čo sa preukáže nízkymi nákladmi na vykurovanie.
  • Preto že Climatizer plus nieje v doskách ani v rohožiach odpadá náročné meranie, rezanie a ukladanie. Skrátka fúkaná izolácia tým pádom nemá spoje, škáry a netesnosti. Vaše podkrovie tak bude zateplené do posledného detailu.
  • Je všeobecne známe že strechy a stavby zateplené Climatizerom sa v letných mesiacoch prehrievajú podstatne dlhšie, ako stavby zateplené vatou. Zodpovedná je za to vysoká akumulačná schopnosť celulózových vlákien a spravidla vyššia objemová hmotnosť, oproti bežne používaným vatám. Takto vieme zabezpečiť citeľne nižšiu teplotu v podkrovných izbách.
  • Fúkaná izolácia podkrovia rodinného domu trvá bežne 1 max 2dni.

 

 

DREVOSTAVBY

Drevostavby v dnešnej době získavajú čoraz viacej fanúšikov. Konkrétne pre drevostavby bola fúkaná celulózová izolácia Climatizer Plus v Kanade vyvinutá.

Pre zateplenie drevostavieb platia podobné požiadavky ako pre podkrovia. Ide o vyplnenie dutých drevených stien fúkanou izoláciou Climatizer Plus. Základ je nafúkať dutiny s vyššou objemovou hmotnosťou, aby sme zabránili zosadnutiu izolácie  hlavne v kolmých konštrukciách.

 

Steny drevostavieb najčastejšie fúkame cez aplikačné otvory vykružené do opláštenia z OSB dosky, alebo ich vyplňujeme z vrchu.

 

 

DOTEPLENIE PODKROVIA – STARŠIE STAVBY

 

  • Máte dom z 90tych rokov?
  • Neviete dokúriť podkrovné izby?
  • Rýchlo tam klesá teplota keď vypne kotol?
  • Cítite v izbách prievan?
  • Máte problém s plesňami?
  • Alebo skrátka sa Vám to zateplenie nevidí a viete že je tam „odfláknutá“ izolácia?

V tom prípade ste adept na „dotepnenie“ Vášho podkrovia, alebo inak povedané dofúkanie izolácie so už hotového podkrovia, kde je izolácie málo, alebo je zle uložená, v mnohých prípadoch tam ani žiadna izolácia nieje. Týmto spôsobom dokážeme takéto chyby šikovne opraviť a podstatne zlepšiť komfort bývania pod strechou. Vo väčšine prípadov stačí skutočne málo a problém je vyriešený, lebo Climatizer dokážeme dostať skoro všade. Vzhľadom na to že každá stavba je iná, musíme každú strechu posudzovať individuálne. Hlavne z hľadiska technického prevedenia dodatočného zateplenia a vlhkostného režimu.

Využite preto možnosť bezplatnej konzultácie, obhliadky a kalkulácie. Týmto spôsobom sme pomohli mnohým majiteľom podkrovných domčekov.

 

SPÝTAJTE SA NAŠICH ZÁKAZNÍKOV VO VAŠOM OKOLÍ

 

Napíšte nám

Ak máte záujem o bezplatnú obhliadku, zameranie a kalkuláciu, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás budeme kontaktovať.

O nás

Naša firma je na trhu už od roku 2004. My o izoláciách nielen rozprávame, ale ich skutočne robíme! Ušetrite aj vy s tepelnou izoláciou CLIMATIZER PLUS.

Sídlo firmy
Hlavná 111/91,
076 14 Michaľany

NAVIGOVAŤ

E-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mobil
+421 907 540 875

Web
www.beca.sk

Ochrana osobných údajov