Zateplenie bungalovu

VOLAJTE   +421 907 540 875

back.jpg

Zateplenie vodorovných plôch. Ak máte bungalov už pod strechou, tak je správny čas na zateplenie stropu fúkanou izoláciou Climatizer Plus.

Metóda izolácie s CLIMATIZER PLUS umožňuje jeden z najrýchlejších a zároveň najspoľahlivejších spôsobov zateplenia stropnej konštrukcie.

Strop  je tvorený najčastejšie stropnými hranolmi, alebo spodnou časťou vazníkov. Pred samotnou aplikáciu izolácie je nutné strop zospodu „zadebniť“ aby sme mali podklad pre uloženie fúkanej izolácie .

 

Je viacej možností.

Môžeme fúkať priamo na sadrokartón s fóliou. Mne osobne sa najviac pozdáva systém, keď použijeme fóliu ktorú prichytíme na str. hranoly tenkými latami v rozpone cca 50cm, alebo strop zospodu zaklopíme doskovým materiálom OSBečkou a spoje prelepíme. Sadrokartónový podhľad montujeme kedykoľvek po zateplení stropu. Keď chceme aby bola povala, alebo jej časť pochôdzna, v tom prípade zaklopíme hranoly aj z vrchu. Odporúčame obyčajnými doskami.

 

Hlavnou výhodou fúkanej izolácie je bezšpárová súvislá vrstva izolácie bez tepelných mostov. Rýchlosť prevedenia je neporovnateľne vyššia ako u klasických metód (izolácia v doskách a rohožiach). Fúkaním zabezpečíme 100% elimináciou chýb v detailoch. Na povalu nemusíme nič vynášať. Izolácia je dopravovaná hadicou, navyše neostávajú žiadne odrezky a odpad.

 

Izoláciu aplikujeme najčastejšie v hrúbkach 30,35,40cm +rezerva pre usadnutie materiálu.  Takto získame vysokú tepelnú pohodu  a úsporu energie v zime. Je všeobecne známe že domy zateplené Climatizerom sa v lete nechcú prehrievať. Môže za to vysoká akumulačná schopnosť našej celulózovej izolácie. 

Ak staviate bungalov neváhajte nás kontaktovať.

Radi vám poradíme ako na to a vymyslíme to najprijateľnejšie riešenie pre Váš strop.

Ponúkame Vám možnosť bezplatného poradenstva, obhliadky a cenovej kalkulácie.

Napíšte nám

Ak máte záujem o bezplatnú obhliadku, zameranie a kalkuláciu, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás budeme kontaktovať.

O nás

Naša firma je na trhu už od roku 2004. My o izoláciách nielen rozprávame, ale ich skutočne robíme! Ušetrite aj vy s tepelnou izoláciou CLIMATIZER PLUS.

Sídlo firmy
Hlavná 111/91,
076 14 Michaľany

NAVIGOVAŤ

E-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mobil
+421 907 540 875

Web
www.beca.sk

Ochrana osobných údajov