Zateplenie strechy

VOLAJTE   +421 907 540 875

back.jpg

Zateplenie plechových aj veľmi nízkych, zdanlivo neprístupných, striech.

 

Máte dom s rovnou plechovou strechou?

  • Neviete dokúriť poschodie aj keď sú radiátory stále horúce ?
  • Platíte veľa za plyn?
  • V lete sa na poschodí nedá existovať lebo je tam horúčava?
  • Robí sa vám v rohoch, kútoch a na stope plieseň?


 

Ak ste si aspoň raz odpovedali ÁNO potom ste kandidát na zateplenie strechy fúkanou izoláciou od firmy BECA.

Tieto domy boli stavané v bývalom režime najčastejšie v 70tych a 80tych rokoch. Stropy v takýchto domoch tvorí väčšinou železobetónová stropná doska, keramický alebo drevený tzv. trámový strop. Tepelná izolácia izolácia v mnohých prípadoch úplne chýba, alebo je riešená nedostatočne. Najčastejšie je to nasyp škváry, pemzy, v lepšom prípade perlitu alebo sklennej vaty, ktorá je zo skúsenosti najčastejšie v menšej hrúbke ako 4cm. Alebo sú to rôzne potery ako perlit betón, škvarobetón a.t.ď. Skrátka uhlie bolo lacné a nároky na tepelnú izoláciu a energetickú náročnosť týchto budov boli tým pádom malé, alebo skoro žiadne.

 

Povaly v týchto strechách majú najčastejšie svetlú výšku priemerne od 80 skoro do 0cm, čo sťažuje možnosť akejkoľvek manipulácie s izolačným materiálom. V mnohých prípadoch dokonca nemajú ani žiadny vlez do povaly.

 

 

AKO NA TO? FÚKANOU IZOLÁCIOU

Technológia fúkanej tepelnej izolácie od firmy BECA umožňuje zatepliť takéto strechy rovnomerne bez spojov,  od najnižšieho konca strechy (PRI ŽĽABE) v celej ploche.

Materiál je do strechy dopravovaný hadicou napojenou na aplikačné zariadenie, ktoré je umiestnené mimo budovy. Tým odpadá akákoľvek iná  manipulácia z materiálom. (na strechu nemusíte nič vynášať, vyťahovať...tlačiť ) Izolačný materiál príde sám poháňaný vzduchom cez špeciálnu aplikačnú plastovú hadicu, kde ho následne nafúkame na voľno vo vrstve bežne 15-25cm.

 

Fúkať začíname stále od najnižšej časti strechy, s použitím predlžovacích nástavcov. Preto dokážeme bez problémov zatepliť aj zdanlivo veľmi nízke a neprístupné strechy. Konzistencia tepelnoizolačného materiálu CLIMATIZER PLUS umožňuje, že v streche netreba nič merať, rezať a ukladať.

 

Ak nemáte vchod do strechy tak Vám ho vyhotovíme! Nemusíte zháňať žiadnych klampiarov.

 

Pri takomto type striech netreba podceniť odvetranie podstrešného priestoru, čím dokážeme výrazne obmedziť kondenzáciu vody pod plechom a zaroveň v letných mesiacoch znížiť teplotu na povale. Odvetranie realizujeme odvetr. otvormi v atike, montážou aktívnej ventilačnej hlavice na streche, alebo montážou plechových odvetrávacích komínov.

 

Cena zateplenia pultovej strechy rodinného domu sa radovo pohybuje od 600-1300 eur. Táto investícia sa Vám určite vráti o 2-3 roky na ušetrenom plyne. Samozrejme že niesu všetky strechy rovnaké preto je nutná obhliadka, a kalkulácia ktorú vykonávame nezáväzne zdarma. Tento typ realizácie vykonávame najčastejšie.

 

Napíšte nám

Ak máte záujem o bezplatnú obhliadku, zameranie a kalkuláciu, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás budeme kontaktovať.

O nás

Naša firma je na trhu už od roku 2004. My o izoláciách nielen rozprávame, ale ich skutočne robíme! Ušetrite aj vy s tepelnou izoláciou CLIMATIZER PLUS.

Sídlo firmy

BECA IZOLÁCIE s.r.o.
Hlavná 111/91
07614 Michaľany

IČO: 52989232
DIČ: 2121211620
IČ DPH: SK2121211620

NAVIGOVAŤ

E-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mobil
+421 907 540 875

Web
www.beca.sk

Ochrana osobných údajov