Climaglass W

VOLAJTE   +421 907 540 875

back.jpg

Climaglass W logo

 


Fúkaná izolácia zo sklennej vaty CLIMAGLASS W

CLIMAGLASS je fúkaná izolácia na báze skleného vlákna, ktorá má výborné tepelno-technické vlastnosti. Táto izolácia je vyrobená metódou rozvlákňovania taveniny skla a ďalších prísad. CLIMAGLASS má vynikajúce protipožiarne a akustické vlastnosti a navyše ľahko prepúšťa vodnú paru.


Technické informácie

Climaglass izolácia

  • súčiniteľ tepelnej vodivosti = 0,032 - 0,041 W/m.K
  • objemová hmotnosť pre stropy - voľné fúkanie: 14-28 kg/m3
  • objemová hmotnosť pre objemové plnenie vodorovných, šikmých a zvislých konštrukcií: 28-50 kg/m3
  • reakcie na oheň A1
  • index šírenia plameňa iS = 0,00 mm/min
  • ľahká priepustnosť pre vodnú paru - μ = 1


CLIMAGLASS
je určený na stavebné tepelné a akustické izolácie vonkajších aj vnútorných konštrukcií, ako sú šikmé strechy, podkrovia, stropy, podlahy medzi trámami, deliace steny, podhľady atď. Aplikácia sa vykonáva za sucha za pomoci strojového zariadenia a možno ju realizovať tzv. voľným fúkaním alebo častejším tzv. objemovým plnením do pripravených dutín stien, striech alebo stropov. CLIMAGLASS umožňuje izolovať bez špár a kvalitne izoluje aj komplikované a ťažko dostupné miesta.


Aplikácia je veľmi pohodlná - nevznikajú pri nej žiadne odrezky ani iný odpad, fúkanie je rýchle a materiál sa ľahko presúva. Ak je izolácia aplikovaná do dutiny, je potrebné presne dodržať pokyny výrobcu ohľadom presnej objemovej hmotnosť. Pri správnej aplikácii materiál ani po mnohých rokoch nezasadne.

Výhodou CLIMAGLASS je nízka objemová hmotnosť, najvyššia trieda reakcie na oheň A1, nízky difúzny odpor (už spomínaná ľahká priepustnosť pre vodnú paru), schopnosť dokonale vyplniť priestor až do najmenších detailov stavby a možnosť aplikovať izoláciu v ľubovoľnej hrúbke v rozmedzí od 6 do 60 cm. Elastické vlákno navyše pohlcuje hluk. Používatelia uvítajú aj špeciálne komprimované balenie a zdravotnú nezávadnosť výrobku.

Climaglass izolácia

Napíšte nám

Ak máte záujem o bezplatnú obhliadku, zameranie a kalkuláciu, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás budeme kontaktovať.

O nás

Naša firma je na trhu už od roku 2004. My o izoláciách nielen rozprávame, ale ich skutočne robíme! Ušetrite aj vy s tepelnou izoláciou CLIMATIZER PLUS.

Sídlo firmy
Hlavná 111/91,
076 14 Michaľany

NAVIGOVAŤ

E-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mobil
+421 907 540 875

Web
www.beca.sk

Ochrana osobných údajov